Stáhněte si eBook ZDARMA

2 cesty k získání životní energie skrze harmonizaci čaker

Toužíte po tom mít více síly a elánu? Chcete objevit svůj zdroj životní energie? 

Stáhněte si eBook a získejte dvě jednoduché a zároveň účinné cesty, která vám k tomu pomohou.

0 lidí
už četlo tento eBook

Co se v eBooku dozvíte?

Co je to životní energie

Jaký vliv má na životní energii dnešní doba a kde hledat její zdroje? Životní energii, která proudí všude okolo nás i v nás, potřebuje každý živý organismus, aby byl schopen fungovat.

1. cesta ke zdroji - Dech

Proč je dýchání důležité? Dech je naší životní silou a jedním z nejdůležitějších způsobů, jak pracovat s životní energií. Naučíte se dvě základní dechové tzv. pránájámické techniky.

2. cesta ke zdroji - Čakry

Čakry jako cesty mořem energie. Jsou to energetické víry, které mají schopnost energii přijímat, určitým způsobem ji přetvářet a opět vyzařovat. Naučíte se sestavu na harmonizaci čaker.

Co o eBooku říkají čtenářky?

„S Pavlou spolupracuji pár měsíců, ale už teď vím, že mám vedle sebe poklad. Moudrou ženu, která dokáže krásně a jemně ženy vést. Při čtení e-booku 2 cesty k získání životní energie skrze harmonizaci čaker jsem si připadala, že Pavla sedí naproti mně a cítím její léčivou energii, která z e-booku vystupuje. Překvapilo mě, že se dá takto jednoduše nastartovat opět náš unavený organismus. Při čtení jsem si uvědomila, jak i já na sebe často zapomínám a jak lehce to můžu napravit. Už vím, co zařadím do své ranní rozcvičky. 😊 Tato blahodárná jednoduchá čakrová sestava v ní nesmí chybět. Děkuji za tento poznatek.“

AdélaZakladatelka ve firmě Život bez hormonální antikoncepce

Pavly eBook 2 cesty k získání životní energie skrze harmonizaci čaker mě úplně nadchnul. Líbí se mi spojení cvičení, dechu a léčivého účinku na duchovní úrovni. Vždyť, kdo by nechtěl být plný zdraví a energie? Já cvičení harmonizace čaker určitě zařadím ke svému každodennímu cvičení a těším se na pozitivní vlivy, které mi přinese na těle i na duchu. Pavli, moc děkuji za skvělý návod a dělej to, co děláš, protože z Tebe září nadšení pro jógu a životní energie, které předáváš dalším potřebným ženám!

JanaFotografka

Děkuji. Díky eBooku 2 cesty k získání životní energie jsem si uvědomila, že tím jediným člověkem, který mi může dodat novou životní sílu jsem já sama. Harmonizační sestava čaker je opravdu jednoduchá a podle návodu jí zvládne opravdu každý.

HelenaDůchodkyně

 

 

 

"Jsem průvodkyně pro ženy, které hledají samy sebe."

Pavla Rožumberská