O mně

Miluju tanec a jógu a mou největší vášní i životním posláním je pomáhat ženám nalézt jejich vnitřní zdroj energie tak, jako jsem ho díky pohybu našla já. Jemně vás povedu po cestě k harmonii se svou myslí, tělem i duší.

Přečtěte si můj příběh...

Můj příběh je...

...příběh ženy, která žije svůj sen díky pohybu. Jóga a tanec, jsou zároveň mou prací, láskou i životním posláním.

Dnes žiju život, ve kterém jsem v souladu a harmonii sama se sebou. Se svým tělem a pocity, myšlenkami i emocemi.

Dělám práci, která vlastně ani není prací, ale mým životním posláním, největším koníčkem, radostí a láskou. Plním si své sny a zároveň se díky nim neustále vzdělávám, posouvám a vím, že kráčím po té správné životní cestě.

V současné době se mi konečně daří milovat své tělo takové jaké je, být šťastná že jsem ženou, užívat si chvíle v přítomnosti, kdy jsem sama se sebou i s ostatními lidmi, být vděčná za jedinečné okamžiky svého života.

Ale k tomu abych se takto cítila vedla dlouhá cesta…

Už od dětství jsem se snažila být především “hodná holka”. Neustále jsem se jen snažila o to být ve všem dokonalá. Velmi mi záleželo na tom, co si mně kdo pomyslí, toužila jsem po pochvale a obdivu. Po tom, aby mě všichni měli rádi. Nespoléhala jsem sama na sebe, ale spíš na úsudek ostatních.

Tak jsem si vytvářela tlak na život a především sama na sebe. Neustále jsem si nakládala na svá bedra, až jsem ten balvan na zádech jednoho dne prostě neunesla. Přišly dlouholeté problémy s úzkostnými stavy, poruchy příjmu potravy a nepřekonatelné bolesti zad. Změna přístupu k životu a především sama k sobě byla více než nutná.

Pohybu, cvičení a tanci se věnuji celý svůj život. Jógu učím více jak deset let, ale stále to bylo o té formě. Jak to, co dělám vypadá a ne to, jak se přitom cítím, co mi to přináší. Chápete? Přibližně před třemi lety jsem si řekla už dost.

Konečně jsem si uvědomila, že už nemusím být tou hodnou holkou, která musí vždy dělat jen to, co je “správné”, co by se mělo, ale že můžu žít svůj vlastní život.

Tak začala má cesta dovnitř…

Dovnitř sebe sama ke svým emocím, pocitům a sebehodnotě. Konečně jsme přestala žít život podle představ druhých a začala si ve svém životě dělat věci, které chci především já.

Jsou to především školení a ženské kruhy, živé kurzy, kterými jsem osobně prošla, bezpočet knih, které jsem přečetla, filmy které jsem viděla, webináře, které jsem si poslechla, on-line kurzy, kterými jsem prošla ale i desítky seminářů, které jsem sama pořádala, co mě přivedly do tohoto pocitu, který mám nyní. Soulad a harmonie sama se sebou.

Všechny tyto načerpané informace a zkušenosti bych nyní ráda předala i vám.

Pokud chcete žít život podle svých vlastních představ ve zdraví, sebelásce, spokojenosti a životní harmonii, vydejte se na tu cestu spolu se mnou. Velký kus už jsem vám prošlapala.

V mém programu Tanec sedmi čaker vás seznámím s tím, co to čakry jsou a jak fungují. Co se děje když jsou zablokované a co ty blokace způsobuje. Jak tyto blokády uvolnit a čakry otevřít skrze tanec, jógové pozice, správné techniky dýchání, vedené meditace a zpěv manter.

Jak mně práce s energií a program Tanec sedmi čaker změnil život?

Mně osobně práce s čakrami utvrdila v tom, že tato jemněhmotná energie jednoduše je. Je všude okolo nás, proudí v našem těle, ovlivňuje náš hormonální systém a je opět jenom na nás, jak se jí naučíme kultivovat, jak ji využijeme a zharmonizujeme.

Já jsem díky programu Tanec sedmi čaker nalezla svůj vlastní zdroj energie. Pomohl mi znovu najít zalíbení v tanci, ve zpěvu, uvědomila jsem se kolik darů je uloženo v našem ženském těle. Naučil mě žít co nejčastěji v přítomném okamžiku, radosti, spontánnosti a lásce. A já pevně věřím, že pomůže i vám.

Mé srdce i duše se chce s vámi o načerpané informace a zkušenosti podělit...

Již velmi dlouho cítím, že přisel ten správný čas, abych mohla všechny načerpané informace předat i vám a všem ženám, se kterými se mohu ve svém životě potkat. Uvědomila jsem si, že jsem dostala dar předávání, učení, který je mým životním posláním, láskou i nejmilejším koníčkem.

I vy tak můžete čerpat z mých absolvovaných seminářů a životních zkušeností skrze:

 

 

 

"Jsem průvodkyně pro ženy, které hledají samy sebe."

Pavla Rožumberská