PROŽITKOVÝ SEMINÁŘ

TANEC SEDMI ČAKER

PŘIPRAVUJEME

Miluju tanec a jógu a mou největší vášní i životním posláním je pomáhat ženám nalézt jejich vnitřní zdroj energie tak, jako jsem ho díky pohybu našla já. Jemně vás povedu po cestě k harmonii se svou myslí, tělem i duší.

Toužíte se cítit v harmonii se svou myslí, tělem i duší díky nespoutanému tanci, vědomém jógovém pohybu a meditacím?

Ukáži vám, že to skutečně jde a vede k tomu krásná a zářivá cesta ve spojení s čakrami a jemněhmotnou energií, která nás všudypřítomně obklopuje.

Sama neustále hledám přírodní zdroje, které mi skutečně pomáhají cítit se lépe ve svém fyzickém i emocionálním těle. Nyní bych vám ráda své mnoholeté zkušenosti předala.

Dnes vím, že již nepotřebuji umělé chemické prostředky k tomu, abych žila spokojený a vyrovnaný život. Ale k tomu abych se takto cítila vedla dlouhá a klikatá cesta…

Naučila jsem se na ní využívat jednoduchá energetická cvičení, své vlastní moudré tělo, vědomý dech a řízené meditace.

A moc ráda bych je naučila i vás…

Již více než patnáct let jsem na cestě osobního růstu

Učím jógu, školím nové lektory, vedu ženské semináře a kruhy a moje práce je mým životním posláním, láskou a nejmilejším koníčkem.

Co se na semináři dozvíte, naučíte a prožijete?

...naučíte se jednoduchá cvičení, která zvládne opravdu každá žena, a která vám skutečně pomohou k tělesnému i duševnímu zdraví.

Budete je pak moci využívat kdykoliv ve svém životě budete potřebovat.

Naučíte se vnímat svá energetická centra, jejichž posílením a odblokováním získáte více energie, vitality a vyrovnanosti v každodenním životě.

Díky nim také lépe poznáte samu sebe. Tím, že se budete dívat do hloubky skrze práci se svým podvědomím během dechových cvičení a meditací.

Budete vědět co vám vaše problémy a zranění způsobuje a co dělat proto, aby jste je přírodním způsobem odstranila.

Skrze nespoutaný tanec oživíte své tělo od chodidel až k hlavě a získáte více harmonické síly, radosti ze života a vitality.

Pochopíte, že je třeba pro tělesné zdraví pracovat i s tím duševním a obráceně, protože jsou nerozlučně spojená.

Pocítíte sílu a podporu ženského kruhu, který má skutečně léčivé účinky. Uvědomíte si, že ve svých zraněních jednoduše nejste sama.

Co konkrétně vás na prožitkovém semináři čeká?

 • Nespoutaný tanec, svoboda a hravost
 • Jemná jógová cvičení
 • Vědomé dechové techniky
 • Řízené relaxace a meditace
 • Základního informace o čakrách a jejich vlivu na naše fyzické i psychické zdraví
 • Sdílené příběhy a podpora ženského kruhu
 • Výjimečně krásné a podpůrné prostředí Usedlosti Lozice
 • Báječná vegetariánská strava

Stačí toto všechno zažít na vlastní kůži. Dopřát si jedinečný čas sama pro sebe. Bez předsudků, očekávání a tlaků. Jen s důvěrou v sebe a v proces. Nic se neděje náhodou. Ani to, že právě v tento okamžik čtete pozvánku na prožitkový seminář.

Věřím, že účinek pocítíte okamžitě a pak už se jen stačí chytit napřaženého lana a nepustit. Nenechat se vykolejit nikým a ničím a kráčet po načaté cestě dál. Skutečně žít vše, co se na kurzu naučíte, pravidelně provádět fyzická a psychická cvičení a meditace.

Kde a jak kurz probíhá?

Kurz probíhá ve vyjímečném prostředí USEDLOSTI LOZICE

Začínáme v pátek  příjezdem mezi 17.00 a 18.15 a končíme v neděli po obědě odjezdem okolo 14.00 hodin.

 • USEDLOST LOZICE CHRUDIMSKO
 • Ideální prostor pro osobní rozvoj, kde můžeme přicházet na to, co je skutečně hodnotné a přínosné pro naše životy, co nám může pomoci k uzdravení zraněných částí v nás.
 • Usedlost Lozice je silným starým místem, má klid a atmosféru starých časů, čistoty a opravdovosti. Majitelé Usedlosti zde hospodaří a objevují tradiční cesty jídla a života na venkově, věnují se vlastnoručně pečenému chlebu a výrobě sýra.
 • Nechte se hýčkat výjimečným prostředím, plnou vegetariánskou stravou a nádhernou ženskou energií. Odproštěná od všech povinností a starostí a soustředěná pouze sama na sebe.

STRAVA A UBYTOVÁNÍ

 • VEGETARIÁNSKÁ STRAVA
 • Jednoduchá domácí vegetariánská strava se skládá ze snídaně, oběda a večeře. Cena je 300 Kč pro osobu na den.
 • Doporučuji minimálně týden před víkendovým seminářem nekonzumovat alkohol a odlehčit stravu od těžkých a tučných jídel a masa.
 • Ubytování v různě velkých, ale moc hezkých a útulných ložnicích pro 5 - 8 osob. Cena je za povlečenou postel 300 Kč za osobu na noc.

CENA SE SKLÁDÁ

 • kurzovné za víkendový seminář 2.690 Kč
 • 2x ubytování za 600 Kč
 • 2x plná penze za 600 Kč
 • Celková cena víkendového semináře je 3.890 Kč.

Nyní zaplatíte pouze cenu za kurzovné. Na místě pak doplatíte zvlášť cenu za ubytování a stravu.

Co se stane po vaší objednávce?

⇒ na e-mail vám přijde faktura a podklady k platbě

⇒ po uhrazení částky online či bankovním převodem v průběhu 1-2 dnů

⇒ přijde na váš e-mail potvrzení o zaplacení

⇒ zároveň přijdou na váš e-mail podrobné informace k samotnému semináři

⇒ v případě dotazů mě můžete kontaktovat na pavla@rozumberskapavla.cz

Proč právě teď?

PRÁVĚ TEĎ JE POTŘEBA  ZAČÍT SE VĚNOVAT SE SAMA SOBĚ A SVÉ VNITŘNÍ JEMNĚHMOTNÉ ENERGII!!!

Již na nic nečekejte. Vše je jen naším zrcadlem. Pokud my samy budeme spokojené a v harmonii se svou myslí, tělem i duší, bude i naše okolí.

Tento seminář je naprosto jedinečný tím, že je mým vlastním příběhem, který skutečně žiji a praktikuji. Není žádným naučeným, či přečteným cvičením, ale skutečným lidským příběhem, který se stále vyvíjí. Věřím, že pro každou ženu bude inspirací, protože každá z nás v něm hraje svou vlastní roli. 

Byla či stále jsem malou a hodnou holkou, gymnastkou, baletkou, jogínkou, učitelkou, partnerkou a matkou… a každá z těchto mých životních rolí se otiskla do prožitkového semináře Tanec sedmi čaker. Pokud chcete tento program zažít živě a skrze něj poznat, kdo skutečně jste, pak neváhejte a přihlašte se na tento jedinečný prožitkový seminář. 

Těším se na vás!

 

 

 

"Jsem průvodkyně pro ženy, které hledají samy sebe."

Pavla Rožumberská